2 marca 2014

Spotkania Małżeńskie 2014.02.28-03.02

Odbyły się kolejne Spotkania Małżeńskie w Pelplinie. Od piątku wieczorem do niedzielnego południa w programie pielęgnowania miłości małżeńskiej przez dialog uczestniczyło 26 par małżeńskich.

Spotkania Małżeńskie są warsztatową formą dialogu małżeńskiego, do którego swoimi wprowadzeniami inspirują pary prowadzące oraz księża. W dialogu prowadzonym tylko ze współmałżonkiem jest możliwość w klimacie miłości poruszenia tematów ważnych a czasem wręcz bolesnych. Forma dialogu proponowana przez Spotkania Małżeńskie umożliwia wzajemne poznanie uczuć towarzyszących różnym sytuacjom życia rodzinnego. Spotkania Małżeńskie prowadziły cztery pary małżeńskie oraz dwóch księży, animatorzy Spotkań Małżeńskich. Kolejne takie rekolekcje w Pelplinie odbędą się w od 7 do 9 listopada 2014 r. Natomiast pary przygotowujące się do zawarcia małżeństwa zapraszamy na Rekolekcje dla Narzeczonych prowadzone metodą warsztatową w dniach od 20 do 22 czerwca br.

Refleksje

Kasia i Mariusz