Spotkania z doradcą życia rodzinnego

Spotkania z doradcą dotyczą tematyki z zakresu naturalnego
rozpoznawania oznak płodności według metody profesora Josefa Rötzera.

Trzy spotkania narzeczonych z doradcą życia rodzinnego muszą być zaplanowane tak, aby
zakończyły się przed rozmową duszpasterską ze spisaniem Protokołu przedmałżeńskiego (spotkanie ma miejsce 3 miesiące przed datą ślubu).
Odbywają się one w odstępach przynajmniej trzytygodniowych. Na pierwsze spotkanie z doradcą
narzeczeni umawiają się telefonicznie. Duszpasterz powinien poinformować o obowiązujących
kosztach związanych z materiałami dydaktycznymi oraz z duszpasterstwem rodzin, które należy
uiścić u doradcy życia rodzinnego.

Poniżej można znaleźć kontakt do doradcy życia rodzinnego w parafii zawarcia małżeństwa. Warto zwrócić uwagę na kolumnę „Spotkanie odbędzie się w”, ponieważ jeżeli dana parafia nie posiada doradcy życia rodzinnego, pojawi się informacja, że spotkanie odbędzie się w innej parafii.