21 kwietnia 2013

rekolekcje małżeńskie
zorganizowane w ramach
Kolpingowskiej Akademi Miłości

Rekolekcje małżeńskie zorganizowane w ramach Kolpingowskiej Akademii Miłości odbyły się w kameralnym gronie kilku małżeństw w ośrodku „Zdrowotel” w Łebie w dniach 19-21 kwietnia 2013 r. W refleksyjnej a jednocześnie radosnej atmosferze uczestnicy rozważali zagadnienie dialogu małżeńskiego. Warsztaty dotyczące komunikacji w małżeństwie i innych relacjach przeprowadziły terapeutki Magdalena Matczak oraz Krystyna Dudzis. Nad formacją duchową czuwał ks. Sławomir Ałaszewski, duszpasterz rodzin diecezji pelplińskiej. Pary małżeńskie uczestniczyły w modlitwie małżeńskiej, pielgrzymce do kościoła św. Jakuba oraz w małżeńskim spacerze z Jezusem. Pomysłodawcą i organizatorem rekolekcji był kierujący Dziełem Kolpinga w naszej diecezji ks. Zenon Myszk.