26 listopada 2023

Bal Zespołu Dobry Początek 2023.11.25

W Starogardzie Gd. w dniu 25 listopada 2023 r. odbył się jubileuszowy bal uczestników Diecezjalnego Zespołu Dobry Początek

10 lat Zespółu Dobry Początek

„W Kościele jest wszystko” powiedział jeden z uczestników balu jubileuszowego Diecezjalnego Zespołu Doby Początek. W Kościele są relacje, będąc w nim łatwiej mieć szczęśliwą rodzinę i ciągle odradzającą się miłość dlatego, że w centrum jest Jezus. Świętowanie jubileuszu 10 lat istnienia Weekendów dla narzeczonych pokazało, że w Kościele jest również dobra zabawa. Zespół Dobry Początek prowadzi katechezę dla narzeczonych w wersji Weekendu dla narzeczonych lub Spotkań dla narzeczonych. Współuczestniczy również w organizowaniu Wieczorów i Randek dla małżonków. Wspólne prowadzenie programów, tworzy również bliskie relacje między prowadzącymi. Jest to piękne doświadczenie bliskości we wspólnocie wierzących w Jezusa.