Duszpasterstwo
Rodzin
30 listopada 2019

Dzień skupienia Zespołu Dobry Początek 2019.11.30

Odbył się dzień skupienia dla Diecezjalnego Zespołu Dobry Początek, czyli dla osób prowadzących Weekendy dla narzeczonych. Ponad 30 par małżeńskich i kilku księży uczestniczy w programie prowadzonym przez ks. Sławomira Kostrzewę. Prelegent mówi o sytuacji dzisiejszych par, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Ukazuje trudności i nadzieje związane z przyszłymi małżonkami. Przewodnim tematem jest szacunek i miłość okazywane współmałżonkowi w sferze intymnej. Kluczem do wzajemnej relacji jest pamięć o tym, że ciało człowieka jest świątynią Ducha Świętego.

Zapraszamy do oglądania wykładu o teściach, prowadzonego przez ks. Sławomira Kostrzewę – duszpasterza akademickiego, współpracującego z Ruchem Czystych Serc.

Strona korzysta
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.