30 listopada 2019

Dzień skupienia Zespołu Dobry Początek 2019.11.30

Odbył się dzień skupienia dla Diecezjalnego Zespołu Dobry Początek, czyli dla osób prowadzących Weekendy dla narzeczonych. Ponad 30 par małżeńskich i kilku księży uczestniczy w programie prowadzonym przez ks. Sławomira Kostrzewę. Prelegent mówi o sytuacji dzisiejszych par, które przygotowują się do przyjęcia sakramentu małżeństwa. Ukazuje trudności i nadzieje związane z przyszłymi małżonkami. Przewodnim tematem jest szacunek i miłość okazywane współmałżonkowi w sferze intymnej. Kluczem do wzajemnej relacji jest pamięć o tym, że ciało człowieka jest świątynią Ducha Świętego.

Zapraszamy do oglądania wykładu o teściach, prowadzonego przez ks. Sławomira Kostrzewę – duszpasterza akademickiego, współpracującego z Ruchem Czystych Serc.