O kobiecości i dzieciach

 puścikowskaAgata Puścikowska mówi o powstaniu i treści książki  

"I co my z tego mamy?"

 Posłuchaj MP3

 O SPOTKANIU

 KOLEJNY WYKŁAD TAMR

 ZDJĘCIA

 

 


MP3

Pobierz w formacie MP3 (76.75MB)


O SPOTKANIU
W ramach Tczewskiej Akademii Mamy Róży 15 listopada br. w Zespole Szkół Katolickich przy ul.Wodnej 6 w Tczewie odbyło się otwarte spotkanie z Agatą Puścikowska, dziennikarką "Gościa Niedzielnego" i współautorką książki "I co my z tego mamy?"
Agata Puścikowska opowiedziała, jak doszło do powstania książki i jaki jest cel jej wydania. Pomysł na tę książkę - rozmowę zrodził się w trakcie spotkań z aktorką Dominiką Figurską. Prywatnie obie panie są przyjaciółkami i mamami wielodzietnymi - wychowują po pięcioro dzieci.
Autorki dzielą się swoimi doświadczeniami z bycia żonami, mamami i jednocześnie osobami czynnymi zawodowo. Szczerze opowiadają o tym, że nie zawsze jest łatwo i przyjemnie, jednak trud łączenia rodzicielstwa z pracą i innymi zajęciami daje im radość, poczucie spełnienia i szczęścia.
Agata Puścikowska podkreśliła, że uważa, iż wielodzietność nie jest drogą dla każdej rodziny, ale sprawą wyboru i jako takiej należy jej się szacunek. 
"I co my z tego mamy?" jest ważnym głosem w obronie tradycyjnej rodziny. Pokazuje przy tym, jak cieszyć się rodzinnym szczęściem i jak radzić sobie z trudnościami dnia codziennego.
W trakcie spotkania wywiązała się ciekawa dyskusja, słuchacze zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami.
Na koniec można było kupić książkę oraz otrzymać autograf autorki.

 

KOLEJNY WYKŁAD
Następny wykład w ramach TAMR (Tczewskiej Akademii Mamy Róży) odbędzie się już 6 grudnia br. o godzinie 10.00 w Zespole Szkół Katolickich przy ul. Wodnej 6 w Tczewie. Prelekcję na temat "Budowanie więzi - trudne wyzwania. Rzecz o nastolatkach." przedstawi Marek Filar. Zapraszamy!

ZDJĘCIA 

 

 

 

Duszpasterstwo Rodzin
Diecezji Pelplińskiej

Kuria Diecezjalna Pelplińska
Ul. Biskupa Dominika 11
83-130 Pelplin

Więcej: kontakt

Tagi