TERMINY NAJBLIŻSZYCH SPOTKAŃ

 logo

 

 

 

 

REKOLEKCJE DUSZPASTERSTWA RODZIN w 2017 roku


Drodzy Doradcy Życia Rodzinnego!

Rekolekcje dla Doradców Życia Rodzinnego odbędą się w tym roku w dwóch turach:

Termin 1: 30 czerwca - 2 lipca 2017 (Pelplin)

Termin 2:  6-8 października 2017 (Białogóra nad morzem)  

 Spotkanie, zarówno w Pelplinie, jaki i w Białogórze rozpocznie się kolacją w piątek o godz. 18.00 i zakończy w niedzielę około godz. 14.00.

Prelegentką naszych rekolekcji będzie pani Iwona Niedbalska - lekarz pediatra, absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz  pięcioletniego studium podyplomowego w zakresie systemowej terapii rodzin Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pani Iwona skończyła roczny kurs terapii par i małżeństw, kursy z zakresu terapii indywidualnej dzieci i młodzieży oraz kurs terapii własnej „Żywa nadzieja”. W praktyce lekarskiej stosuje wiedzę z zakresu psychoterapii dzieci, młodzieży, dorosłych i  małżeństw oraz profilaktyki zdrowia psychicznego w rodzinach. Jest również autorką  prelekcji pt „Akademia dla Rodziców”. Dużą wagę przykłada do  profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego, a także duchowego w rodzinach oraz  do właściwego przygotowania młodych ludzi do dojrzałego życia w małżeństwie. Jest szczęśliwą żoną i mamą czwórki dzieci.

Zapisy na obie tury rekolekcji (Pelplin lub Białogóra) trwać będą do dnia 27 czerwca. Zgłoszenie uczestnictwa należy dokonać telefonicznie, podając wybrany przez siebie termin: Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie: 58/536-17-62 (biuro).

Koszt udziału w rekolekcjach (w obu terminach wynosi): 160 zł od osoby.

Wszystkie osoby, które będą chciały przedłużyć ważność dyplomu nauczyciela INERu, dokonały wpłaty bezpośrednio na konto INERu. Natomiast podczas rekolekcji powinny dostarczyć jedynie dowód wpłaty. Nie zapomnijcie także przywieźć swoich misji kanonicznych, aby przedłużyć je na kolejny rok Waszej pracy!


 ZAPRASZAMY DORADCÓW ŻYCIA RODZINNEGO

ORAZ INNE OSOBY ZAANGAŻOWANE W DUSZPASTERSTWO RODZIN DIECEZJI PELPLIŃSKIEJ


 

 

 

 

 

Duszpasterstwo Rodzin
Diecezji Pelplińskiej

Kuria Diecezjalna Pelplińska
Pokój 202
Ul. Biskupa Dominika 11
83-130 Pelplin

Więcej: kontakt

Tagi