Nauka NPR w Diecezji Pelplińskiej

W Diecezji Pelplińskiej najbliższą osobą, która chętnie pomoże w uczeniu się metody rozpoznawania płodności jest parafialny Doradca Życia Rodzinnego.

Każdy z doradców rodzinnych ukończył studium dotyczące Naturalnego Planowania Rodziny i po zdaniu egzaminu stał się nauczycielem metody naturalnego planowania rodziny wg prof. Josefa Rötzera (www.iner.pl). Jest on też wyposażony w materiały edukacyjne oraz termometr owulacyjny, rzeczy niezbędne w nauce.

Kontakt do takiej osoby w pobliżu zamieszkania można uzyskać w biurze parafialnym lub na parafialnych stronach internetowych.

Można też skontaktować się z Diecezjalną Parą Doradców Życia Rodzinnego, aby oni wskazali najbliższego, kompetentnego nauczyciela metody wg prof. J. Rötzera.

Diecezjalna Para Doradców Życia Rodzinnego

baranowscyDr Anna Baranowska - Doradczyni Diecezjalna

Mgr Tomasz Baranowski

Z Państwem Baranowskimi można spotkać się również osobiście w Centrum Psychologiczno-Pastoralnym WIĘŹ,
po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu: Kontakt.