KRYZYS MAŁŻEŃSKI

Kryzys jest w psychologii traktowany jako naturalny element rozwoju więzi międzyludzkich. Życie pokazuje jednak, że może on prowadzić zarówno do rozwoju relacji małżeńskiej jak i do jej rozpadu. Niech pomocą w przezwyciężaniu konfliktów i kryzysów będą pomocą poniższe prelekcje oparte na doświadczeniu życiowym prelegentów. Nagrania zostały zarejestrowane w czasie Diecezjalnego Kongresu Rodzin, 11 czerwca 2011 r. w Sanktuarium Królowej Rodzin w Kościerzynie. Tematyka kongresu dotyczyła zagadnienia jedności małżeńskiej, pod hasłem: "Czy kryzys może umocnić więź małżeńską?"

Kryzys małżeński w różnych etapach życia rodzinnego
Elżbieta Wróblewska, doktor psychologii KUL, lider Spotkań Małżeńskich w Lublinie; Zbigniew Wróblewski, familiolog, lider Spotkań Małżeńskich w Lublinie

Pobierz w formacie MP3 (17.82MB)

Jak radzić sobie z kryzysem małżeńskim