Msze św. i spotkania

Zapraszamy na Msze sw. dla rodziców, którzy doświadczyli śmierci swojego dziecka,
w wyniku poronienia, choroby, wypadku czy innych okoliczności.

TCZEW

Rodzice, którzy doświadczyli straty swoich dzieci organizują w Tczewie co 2 miesiące Mszę św. w intencji zmarłych dzieci i ich rodzin. Jest ona sprawowana w parafii p. w. NMP Matki Kościoła w Tczewie co dwa miesiące - data najbliższego spotkania w AKTUALNOŚCIACH.

Na początku każdej Mszy św. następuje wyczytanie imion dzieci oraz ich rodziców. Po Mszy św. zapalamy światełka pamięci przed figurą Matki Bożej Królowej Rodzin. Następnie zapraszamy na spotkanie przy kawie, herbacie i słodkościach gdzie można porozmawiać z innym "Aniołkowymi rodzicami" lub księdzem. Wystarczy być z nami nie trzeba nic mówić.

STAROGARD GD.

Msza św. jest sprawowana razy w roku, w październiku w parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gd.: wojciechstarogard.pl

WE MSZY ŚWIĘTEJ NIEBO PRZYBLIŻA SIĘ DO ZIEMI
W JEZUSIE CHRYSTUSIE
MOŻEMY SPOTKAĆ SIĘ Z BLISKIMI, KTÓRZY ODESZLI.