Duszpasterstwo
Rodzin
9 czerwca 2022

Msza dla rodzin po stracie dziecka

27 sierpnia 2022 (sobota) o godz. 15.00 w kościele dolnym pw. Matki Kościoła w Tczewie będzie sprawowana Msza św. dla rodziców po stracie dziecka

Zapraszamy na tę Mszę św. osoby, których dzieci zmarły w wyniku poronienia, choroby, wypadku, samobójstwa lub innych okoliczności.

Po Mszy św. zapalimy światełka pamięci więc prosimy przynieść ze sobą świece lub znicze.  Na koniec uczestników modlitwy zapraszamy na spotkanie w salce parafialnej.

Kolejne Msze św. w 2022: 27 sierpnia, 15 października, 3 grudnia – data może ulec zmianie więc prosimy o sprawdzanie daty najbliższej wydarzeniu w Aktualnościach.

Więcej dla rodziców, którzy przeżyli śmierć dziecka na naszej stronie w zakładce: DZIECI – STRATA DZIECKA

Strona korzysta
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.